Lata doświadczeń w biznesie

Czy każdy rower można przerobić na rower elektryczny?

Czy każdy rower można przerobić na rower elektryczny?

Wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest przerobienie roweru na silnik elektryczny. Niektórzy uważają, że skoro ich rower nie jest produktem wysokiej klasy, to nie da się go przerobić na elektryczny. Jesteście w błędzie! Specjalne zestawy do konwersji rowerów elektrycznych mogą przekształcić każdy rower w pojazd elektryczny, oszczędzając Twój czas i pieniądze. Dowiedz się, jak wygląda zestaw do konwersji roweru i na co zwracać uwagę.

Zestaw do konwersji - kilka kroków do przekształcenia roweru w pojazd z silnikiem elektrycznym

Zestawy do konwersji i części do rowerów elektrycznych to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą lub nie muszą wydawać na nie dużo pieniędzy. Jest to również świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przetestować rowery elektryczne na starym rowerze. Zestaw do konwersji jest świetnym rozwiązaniem, jeśli masz stary rower, którego nie chcesz wymieniać. Designerski rower holenderski doskonale nadaje się do każdego typu roweru górskiego lub innego środka transportu. Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, oba te rowery można przerobić na rowery elektryczne. Energy Bike oferuje wiele rodzajów zestawów do konwersji, w zależności od Twoich potrzeb. Możesz wybierać spośród zestawów z mocniejszym silnikiem lub mniejszymi bateriami, a także z wyposażeniem.

Rower elektryczny

Jaki zestaw do konwersji powinieneś wybrać?

Po pierwsze, zestawy do konwersji są dostępne w różnych wersjach, podobnie jak rowery elektryczne. Mają też różne ceny, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Powinieneś wybrać odpowiedni zestaw do konwersji w zależności od swoich potrzeb i prędkości.

Jednym z przykładów jest silnik centralny Bafang BBSHD 48V1000W. Ten silnik jest również jednym z najbardziej zaawansowanych. Dzięki silnikowi centralnemu o mocy 1000W można osiągać dość duże prędkości. Zestaw ten wyróżnia się także większym komfortem podczas jazdy. Ponieważ silnik jest umieszczony blisko środka ciężkości, rozkłada ciężar bardziej równomiernie. Wariant ten jest świetny dla miłośników gadżetów, ponieważ posiada jasny, zaawansowany wyświetlacz, który z pewnością usprawni naszą jazdę.

Jednym z najbardziej poszukiwanych zestawów jest zestaw 36V 350W + Akumulator 17ah. Zestaw ten jest uniwersalny i przypadnie do gustu zarówno zaawansowanym e-bike'om, jak i tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym rodzajem transportu. Zestaw ten pozwala na przejechanie do 150km na jednym ładowaniu. Zestaw ten jest idealny dla tych, którzy chcą zabierać swoje rowery elektryczne na dłuższe wycieczki. W zestawie znajdują się również wszystkie niezbędne elementy, takie jak wyświetlacz LCD, manetka gazu i wodoodporne okablowanie.

Przy wyborze zestawu do konwersji należy zwrócić uwagę na następujące podstawowe informacje: moc silnika, rozmiar baterii, typ wyświetlacza, umiejscowienie silnika i prędkości, jakie może osiągnąć. Informacje te pomogą Ci upewnić się, że otrzymasz zestaw, który spełni Twoje potrzeby. Energy Bike wierzy, że każdy rower można przekształcić w zaawansowany rower elektryczny. Wystarczy tylko dobrze dobrany zestaw, aby cieszyć się długimi, szybkimi przejażdżkami.

O serwisie

Witaj na naszym blogu! Sprawdź nasze artykuły i dowiedz się więcej o akcesoriach rowerowych, w tym akcesoriach do rowerów elektrycnzych, a także o samych rowerach elektrycznych czy odzieży rowerowej itp. Zaoraszamy do lektury!